ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 квітня, 14:08

Флоренція, Мюнхен, Дюсельдорф - вінницькі моделі "дефілюють" Європою
Середа, 01 серпня 2018, 16:51

Нещодавно у Дюссельдорфі – місті, яке вважається німецькою столицею моди, відбулись фешн покази за участі вихованців вінницької дитячої модельної агенції  Princess.

Про показ та участь у ньому  юних вінничан розповіла Ярослава Куряча (Позднякова), яка очолює агенцію.

«Це вже другий показ в Німеччині де наші красуні презентують одяг таких світових брендів, як HUGO BOSS, Chloé, Karl Lagerfeld Kids, LMJ KIDS, DKNY, Z&V.
Цього разу до Німеччини від нашої школи відправилась уже більша  команда у складі сімох дівчат та трьох хлопців. В команді були Еріка Стус, Крістіна Чигрин, Ніколь Корбут, Вікторія Мартинюк, Маша Ксендзова, Домініка Маліванчук, Влада Костюк, Олександр Мартинюк та  Денис Мартинюк», - зазначає Ярослава.

За її словами, рівень підготовки та проведення шоу був надзвичайно високим та нічим не поступався дорослим фешн шоу.  

«Все було дуже серйозно та професійно: вранці у моделей була примірка одягу, потім репетиція, далі по графіку – зачіска та останні приготування до показу і, власне, старт.  Потішило також і те, що проходив на спеціалізованій території – павільйоні, який призначений для  проведення модних шоу та fashion-івентів. Дефілювати на такому подіумі було однією з наших мрій,  адже це зовсім інший рівень, інші атмосфера, інші враження та емоції. І тепер ця мрія здійнилася!», - повідомляє керівник  агенції.

Зазначимо, що в цьому році юні моделі дефілювали європейськими подіумами тричі. Спочатку до Флоренції на «розвідку» поїхало троє дівчат, потім до Мюнхену відправилась делегація у  складі  шіх юних вихованок.  До речі,  в Мюнхені Україна була представлена виключно вінничанами.  І ось Дюсельдорф!  Команду збільшили до десяти учасників та й ще підсилил хлопчиками.

«Ми надзвичайно пишаємось нашими моделями, адже цього літа вони зробили неймовірне – на найвищому рівні презентували себе, нашу школу, місто та цілу країну на таких масштабних та грандіозних заходах у світі модита краси! До того ж, у Мюнхені Україну представляли моделі тільки з нашої школи, - і це наше нове досягнення, новий крок на шляху до підкорення омріяних вершин! В цілому ми вже маємо сформований графік показів на рік, до яких
починаємо готуватись, купуємо квитки та складаємо плани. Адже міжнародні подіуми – це візитівка для кожної моделі, це шанс особисто познайомитись із дизайнерами, фотографами, блогерами, байєрами та іншими важливими фігурами», - повідомляє Ярослава.

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA