ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 18 лютого, 19:38

Флоренція, Мюнхен, Дюсельдорф - вінницькі моделі "дефілюють" Європою
Середа, 01 серпня 2018, 16:51

Нещодавно у Дюссельдорфі – місті, яке вважається німецькою столицею моди, відбулись фешн покази за участі вихованців вінницької дитячої модельної агенції  Princess.

Про показ та участь у ньому  юних вінничан розповіла Ярослава Куряча (Позднякова), яка очолює агенцію.

«Це вже другий показ в Німеччині де наші красуні презентують одяг таких світових брендів, як HUGO BOSS, Chloé, Karl Lagerfeld Kids, LMJ KIDS, DKNY, Z&V.
Цього разу до Німеччини від нашої школи відправилась уже більша  команда у складі сімох дівчат та трьох хлопців. В команді були Еріка Стус, Крістіна Чигрин, Ніколь Корбут, Вікторія Мартинюк, Маша Ксендзова, Домініка Маліванчук, Влада Костюк, Олександр Мартинюк та  Денис Мартинюк», - зазначає Ярослава.

За її словами, рівень підготовки та проведення шоу був надзвичайно високим та нічим не поступався дорослим фешн шоу.  

«Все було дуже серйозно та професійно: вранці у моделей була примірка одягу, потім репетиція, далі по графіку – зачіска та останні приготування до показу і, власне, старт.  Потішило також і те, що проходив на спеціалізованій території – павільйоні, який призначений для  проведення модних шоу та fashion-івентів. Дефілювати на такому подіумі було однією з наших мрій,  адже це зовсім інший рівень, інші атмосфера, інші враження та емоції. І тепер ця мрія здійнилася!», - повідомляє керівник  агенції.

Зазначимо, що в цьому році юні моделі дефілювали європейськими подіумами тричі. Спочатку до Флоренції на «розвідку» поїхало троє дівчат, потім до Мюнхену відправилась делегація у  складі  шіх юних вихованок.  До речі,  в Мюнхені Україна була представлена виключно вінничанами.  І ось Дюсельдорф!  Команду збільшили до десяти учасників та й ще підсилил хлопчиками.

«Ми надзвичайно пишаємось нашими моделями, адже цього літа вони зробили неймовірне – на найвищому рівні презентували себе, нашу школу, місто та цілу країну на таких масштабних та грандіозних заходах у світі модита краси! До того ж, у Мюнхені Україну представляли моделі тільки з нашої школи, - і це наше нове досягнення, новий крок на шляху до підкорення омріяних вершин! В цілому ми вже маємо сформований графік показів на рік, до яких
починаємо готуватись, купуємо квитки та складаємо плани. Адже міжнародні подіуми – це візитівка для кожної моделі, це шанс особисто познайомитись із дизайнерами, фотографами, блогерами, байєрами та іншими важливими фігурами», - повідомляє Ярослава.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA