ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:37

Флоренція, Мюнхен, Дюсельдорф - вінницькі моделі "дефілюють" Європою
Середа, 01 серпня 2018, 16:51

Нещодавно у Дюссельдорфі – місті, яке вважається німецькою столицею моди, відбулись фешн покази за участі вихованців вінницької дитячої модельної агенції  Princess.

Про показ та участь у ньому  юних вінничан розповіла Ярослава Куряча (Позднякова), яка очолює агенцію.

«Це вже другий показ в Німеччині де наші красуні презентують одяг таких світових брендів, як HUGO BOSS, Chloé, Karl Lagerfeld Kids, LMJ KIDS, DKNY, Z&V.
Цього разу до Німеччини від нашої школи відправилась уже більша  команда у складі сімох дівчат та трьох хлопців. В команді були Еріка Стус, Крістіна Чигрин, Ніколь Корбут, Вікторія Мартинюк, Маша Ксендзова, Домініка Маліванчук, Влада Костюк, Олександр Мартинюк та  Денис Мартинюк», - зазначає Ярослава.

За її словами, рівень підготовки та проведення шоу був надзвичайно високим та нічим не поступався дорослим фешн шоу.  

«Все було дуже серйозно та професійно: вранці у моделей була примірка одягу, потім репетиція, далі по графіку – зачіска та останні приготування до показу і, власне, старт.  Потішило також і те, що проходив на спеціалізованій території – павільйоні, який призначений для  проведення модних шоу та fashion-івентів. Дефілювати на такому подіумі було однією з наших мрій,  адже це зовсім інший рівень, інші атмосфера, інші враження та емоції. І тепер ця мрія здійнилася!», - повідомляє керівник  агенції.

Зазначимо, що в цьому році юні моделі дефілювали європейськими подіумами тричі. Спочатку до Флоренції на «розвідку» поїхало троє дівчат, потім до Мюнхену відправилась делегація у  складі  шіх юних вихованок.  До речі,  в Мюнхені Україна була представлена виключно вінничанами.  І ось Дюсельдорф!  Команду збільшили до десяти учасників та й ще підсилил хлопчиками.

«Ми надзвичайно пишаємось нашими моделями, адже цього літа вони зробили неймовірне – на найвищому рівні презентували себе, нашу школу, місто та цілу країну на таких масштабних та грандіозних заходах у світі модита краси! До того ж, у Мюнхені Україну представляли моделі тільки з нашої школи, - і це наше нове досягнення, новий крок на шляху до підкорення омріяних вершин! В цілому ми вже маємо сформований графік показів на рік, до яких
починаємо готуватись, купуємо квитки та складаємо плани. Адже міжнародні подіуми – це візитівка для кожної моделі, це шанс особисто познайомитись із дизайнерами, фотографами, блогерами, байєрами та іншими важливими фігурами», - повідомляє Ярослава.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA