ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:20

У виробництво біогазу з кукурудзяного силосу вклали 17 млн євро
Вівторок, 31 липня 2018, 16:57
В Окнянському районі Одеської області незабаром запрацює комплекс з перероблення кукурудзяного силосу для виробництва електричної і теплової енергії.

Сума інвестицій у першу чергу будівництва комплексу склала 17 млн євро, повідомили в Одеській облдержадміністрації.

Її запуск дозволить щодоби переробляти 65 тонн силосу, виробляючи 1,2 МВт енергії на добу, а також більше 13 тис. куб. м газу.

Під час спалювання газу та виробництва електроенергії виділяється теплова енергія, яка у подальшому може використовуватися для опалення, теплиць, рибного господарства, зауважили в облдержадміністрації.

Наразі на об'єкті проводять пусково-налагоджувальні роботи.

AgroTimes
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA