ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 квітня, 13:55

У виробництво біогазу з кукурудзяного силосу вклали 17 млн євро
Вівторок, 31 липня 2018, 16:57
В Окнянському районі Одеської області незабаром запрацює комплекс з перероблення кукурудзяного силосу для виробництва електричної і теплової енергії.

Сума інвестицій у першу чергу будівництва комплексу склала 17 млн євро, повідомили в Одеській облдержадміністрації.

Її запуск дозволить щодоби переробляти 65 тонн силосу, виробляючи 1,2 МВт енергії на добу, а також більше 13 тис. куб. м газу.

Під час спалювання газу та виробництва електроенергії виділяється теплова енергія, яка у подальшому може використовуватися для опалення, теплиць, рибного господарства, зауважили в облдержадміністрації.

Наразі на об'єкті проводять пусково-налагоджувальні роботи.

AgroTimes
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA