ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:18

Подача газу з Росії в Україну значно скоротилася – подробиці
Четвер, 02 серпня 2018, 17:04

Росія різко скоротила подачу газу до Європи через Україну через відновлення роботи газотранспортної системи "Північний потік".

Про це повідомляє "Діалог.UA".

Повідомляється, що роботи по ремонту системи "Північний потік" завершилися на один день раніше, ніж планувалося, і Росія скоротила постачання через українську газотранспортну систему. Транзит скоротився на 42 млн куб. м на добу і зараз становить 156 млн куб. м. З 17 липня транзит по ужгородському коридору української ГТС становив 198 млн куб. м, таким чином подача скоротилася на 21%.

Зауважимо, що російська сторона повністю оплатить збільшення транзиту за вказаний період. Компанія "Нафтогаз" відмовила "Газпрому" в проханні тимчасово зупинити примусове стягнення з російської компанії заборгованості. Будівництво "Північного потоку - 2" може бути скасовано в тому випадку, якщо російський "Газпром" прийме пропозицію українського "Нафтогазу" по транзиту газу через Україну.

stopcor.org
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA