ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 квітня, 13:54

Подача газу з Росії в Україну значно скоротилася – подробиці
Четвер, 02 серпня 2018, 17:04

Росія різко скоротила подачу газу до Європи через Україну через відновлення роботи газотранспортної системи "Північний потік".

Про це повідомляє "Діалог.UA".

Повідомляється, що роботи по ремонту системи "Північний потік" завершилися на один день раніше, ніж планувалося, і Росія скоротила постачання через українську газотранспортну систему. Транзит скоротився на 42 млн куб. м на добу і зараз становить 156 млн куб. м. З 17 липня транзит по ужгородському коридору української ГТС становив 198 млн куб. м, таким чином подача скоротилася на 21%.

Зауважимо, що російська сторона повністю оплатить збільшення транзиту за вказаний період. Компанія "Нафтогаз" відмовила "Газпрому" в проханні тимчасово зупинити примусове стягнення з російської компанії заборгованості. Будівництво "Північного потоку - 2" може бути скасовано в тому випадку, якщо російський "Газпром" прийме пропозицію українського "Нафтогазу" по транзиту газу через Україну.

stopcor.org
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA