ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:13

В Україні зріс попит на нові легкові автомобілі
Четвер, 06 вересня 2018, 12:50

У серпні 2018 року реєстрації нових авто збільшилися в порівнянні з минулим роком на 11% - до 7,3 тис. легкових автомобілів. Це на 10% більше, ніж в липні цього року.

Про це повідомляє асоціація Укравтопром.

Лідером українського ринку в серпні залишається французька марка Renault, яка збільшила свою реалізацію в Україні на 39% в порівнянні з серпнем минулого року. За минулий місяць було зареєстровано 986 нових автомобілів цієї марки.

Toyota посіла друге місце з результатом 983 авто, що на 13% більше, ніж в серпні минулого року.

На третьому місці Nissan - у серпні в Україні зареєстрували 498 нових машин. Це на 32% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

KIA зайняла четверте місце з 10% зростанням в порівнянні з серпнем минулого року - власниками автомобілів цієї марки в минулому місяці стали 477 українців.

Замикає п'ятірку лідерів Hyundai - на автомобілях цієї корейської марки свій вибір зупинили 452 покупця, або на 45% більше ніж роком раніше.

Також в ТОП-10 серпневого ринку нових легкових автомобілів увійшли: Skoda - 404 шт. (+ 1%); Mazda - 315 шт. (+ 30%); Volkswagen - 313 шт. (-40%); Ford - 294 шт. (+ 20%); Suzuki - 277 шт. (+ 54%).

Найпопулярнішим автомобілем серпня став KIA Sportage, який придбали 338 українців.

 

biz.nv.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA