ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:25

ВР запускає перейменування двох областей
Четвер, 20 вересня 2018, 15:05

У четвер, 20 вересня, парламент планує розглянути питання перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

Про це сказав спікер Андрій Парубій на брифінгу після погоджувальної ради.

"В Україні з'явилося 52 480 нових топографічних назв, перейменувань. У тому числі міст і містечок. Але залишилися дві області - Кіровоградська і Дніпропетровська. Їхні назви зафіксовані у Конституції. Тому зміна їх потребує змін до Конституції. Необхідне подання зареєстроване, воно пройшло всі необхідні процедури, є рішення комітетів. Буду пропонувати, щоб ми розпочали процес зміни назв двох областей і завершення декомунізації на рівні Конституції... Перший етап я планую розпочати у четвер", - сказав Парубій.

 

gazeta.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA