ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 20:36

Україна і Гонконг підпишуть угоду про передачу засуджених осіб
Понеділок, 19 листопада 2018, 17:21

Президент України Петро Порошенко уповноважив міністра юстиції Павла Петренка підписати угоду з Гонконгом про передачу засуджених осіб. Про це передає прес-служба АП.

“Уповноважити міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича на підписання угоди між Україною та Гонконгом, спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Президента України від 19 листопада 2013 року № 345 “Про уповноваження О. Лукаш на підписання угоди між Україною та Гонконгом, спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб“, – сказано в повідомленні.

Відзначимо, що Гонконг має статус особливого адміністративного району у складі КНР. Гонконг – колишня британська колонія – до 1997 року перебував у складі Великої Британії.

Раніше Україна підписала меморандум про скорочення неорганізованих викидів метану.

uatv.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA