ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:20

Україна і Гонконг підпишуть угоду про передачу засуджених осіб
Понеділок, 19 листопада 2018, 17:21

Президент України Петро Порошенко уповноважив міністра юстиції Павла Петренка підписати угоду з Гонконгом про передачу засуджених осіб. Про це передає прес-служба АП.

“Уповноважити міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича на підписання угоди між Україною та Гонконгом, спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Президента України від 19 листопада 2013 року № 345 “Про уповноваження О. Лукаш на підписання угоди між Україною та Гонконгом, спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб“, – сказано в повідомленні.

Відзначимо, що Гонконг має статус особливого адміністративного району у складі КНР. Гонконг – колишня британська колонія – до 1997 року перебував у складі Великої Британії.

Раніше Україна підписала меморандум про скорочення неорганізованих викидів метану.

uatv.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA