ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:31

У Німеччині вирішили радикально боротися з незаконними мігрантами
Вівторок, 10 січня 2017, 08:20
Меркель закликала прискорити висилку біженців, яким в Німеччині відмовили в наданні притулку
Репатріація тих, кому в Німеччині відмовлено в наданні притулку, повинна відбуватися швидшими темпами, сказала канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи на з'їзді профоб'єднання "Німецький союз чиновників".
 
Вона зазначила, що тих, хто отримав дозвіл на проживання, потрібно інтегрувати в німецьке суспільство, а тих, кому було відмовлено, – висилати з країни. Меркель назвала це "завданням для всіх" і "викликом для всього кабінету".
 
Канцлер підкреслила, що важливо вести переговори з країнами, в які біженці повинні бути повернуті. Вона закликала міністрів брати активну участь в пошуку спільного рішення. Меркель зазначила, що укладати угоди з цими державами не є завданням міністерства внутрішніх справ, тому потрібні також зусилля міністерства закордонних справ і міністерства розвитку.
 
За словами канцлера, атака на різдвяний ярмарок в Берліні вимагає "термінових і вірних дій".
За даними Міжнародної організації з міграції, число біженців, які приїхали в європейські країни в 2016 році, станом на 31 грудня склало 387 487.
 
У 2016 році дві третини біженців просили притулку в Німеччині, свідчать дані Eurostat.
Увечері 19 грудня на різдвяному ярмарку в Берліні вантажівка врізалася в натовп, 12 осіб загинули, 56 отримали поранення. Вранці 20 грудня поліція Берліна повідомила, що вантажівка була направлений в натовп навмисно.
 
У кабіні під час катастрофи знаходилися дві людини, один з них, поляк за національністю, був мертвий. В кабіні також знайшли документи і мобільний телефон Амрі.
 
Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація "Ісламська держава".
 
Амрі оголосили в розшук у всіх країнах Шенгенської зони. 23 грудня його було вбито в перестрілці з поліцією поблизу залізничного вокзалу в Мілані. Балістична експертиза встановила, що з пістолета Амрі був убитий водій берлінської вантажівки.
 
У німецькій поліції заявляли, що тунісець жив в Німеччині під 14 різними іменами, і всі спроби депортувати його з країни не увінчалися успіхом, так як Туніс відмовлявся визнавати його своїм громадянином.
 
http://ukr.segodnya.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA