ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:39

Бойкот інавгурації Трампа оголосили 50 конгресменів
Середа, 18 січня 2017, 10:00
Бойкот інавгурації Дональда Трампа викликаний його суперечкою з конгресменом Джоном Льюїсом
 
Понад 50 конгресменів від Демократичної партії збираються бойкотувати інавгурацію обраного президента США Дональда Трампа.
 
Багато конгресменів пояснюють своє рішення суперечкою Трампа з конгресменом Джоном Льюїсом - відомим борцем за громадянські права. Він назвав Трампа "нелегітимним президентом" через втручання Росії у перебіг виборчої кампанії. У відповідь Трамп написав у Twitter, що "все це балачки, балачки, балачки - і жодних дій або результату".
 
При цьому багато членів Конгресу вважають, що слова Трампа - це неповага до Льюїса, а конгресмен від Міннесоти Кейт Еллісон звинуватив Трампа у проведенні "політики роз'єднання і ненависті".
 
Як зазначає видання, раніше церемонію інавгурації, яка має відбутися 20 січня, збиралися бойкотувати 26 конгресменів. Нагадаємо, американка Саммер Зервос, що звинувачувала обраного президента США Дональда Трампа в сексуальних домаганнях, подала проти нього в суд позов про наклеп.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA