ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:18

У Німеччині на хімічному заводі стався витік токсичної речовини
П'ятниця, 17 лютого 2017, 11:32
через витік токсичної речовини в Німеччині в лікарню звернулися близько 150 осіб
 
 До ліквідації наслідків витоку токсичних речовин в Німеччині залучили більше сотні співробітників рятувальних служб У місті Обергаузен, який знаходиться на заході Німеччини, стався витік токсичної речовини на хімічному заводі.
 
 Cірчана кислота пролилася з резервуара на території однієї з компаній з виробництва хімречовин. В результаті утворилася токсична хмара в кілька сотень метрів в ширину.
 
Представник пожежної бригади повідомив, що кислота була утилізована належним чином. Тим не менш, до медиків зі скаргами на респіраторні захворювання вже звернулося близько 150 осіб. У більшості постраждалих були скарги на легкі проблеми з диханням.
 
Також до ліквідації наслідків аварії залучили більше сотні співробітників рятувальних служб. У зв'язку з аварією в місті було призупинено рух поїздів та автобусів, а також змінено розклад роботи навчальних закладів. Крім цього, була проведена евакуація людей. В той же час не уточнюється, скільки людей евакуювали. Нагадаємо, у Німеччині затримали двох підозрюваних у підготовці терористичних атак.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA