ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:42

У 2016 році в Сирії загинула рекордна кількість дітей
Понеділок, 13 березня 2017, 08:58

За минулий рік в Сирії було вбито понад 650 дітей, ще сотні померли від хвороб В ході конфлікту в Сирії за 2016 рік загинуло рекордне число дітей загинуло.

Про це йдеться у новому звіті ООН, передає ВВС. За даними дитячого фонду організації ЮНІСЕФ, за минулий рік в Сирії було вбито понад 650 дітей.

Також у звіті йдеться про те, що ще сотні померли від хвороб, які можна було б вилікувати за наявності необхідних медикаментів і медичної допомоги. Крім цього, за даними ЮНІСЕФ, за минулий рік щонайменше 851 дитина був змушений брати участь у бойових діях на боці збройних угруповань.

Це вдвічі більше, ніж роком раніше. Звіт ЮНІСЕФ був опублікований напередодні шестиріччя початку збройного конфлікту в Сирії. Нагадаємо, кількість жертв вибухів в Дамаску зросла до 74 осіб.


https://www.rbc.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA