ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:28

ЄС вимагає від посла Туреччини пояснення слів Ердогана про загрозу безпеці європейців
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:50
Раніше президент Туреччини заявив, що жоден європеєць не може "безпечно ходити вулицями" Служба закордонних справ Європейського союзу (EEAS) викликала посла Туреччини в ЄС, щоб "отримати пояснення" з приводу зробленої в середу, 22 березня, президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом заяви про загрозу безпеці європейців.
 
 У ЄС очікують пояснень, що мав на увазі Ердоган, кажучи, що "жоден європейський громадянин у будь-якій частині світу не може безпечно ходити вулицями". Зазначимо, через кілька годин після зазначеної заяви в середу, 22 березня, у Лондоні стався теракт, в результаті якого загинули 4 людини.
 
Раніше Туреччина робила й інші різкі заяви на адресу Євросоюзу, зокрема, пов'язані з недопуском кількох турецьких міністрів на політичні мітинги на підтримку Ердогана в деяких європейських країнах. Так, Ердоган заявляв, що відмова Нідерландів у в'їзді главі Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлюту Чавушоглу є "залишками нацизму і фашизму".

https://www.rbc.ua/ukr
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA