ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:45

Країни ГУАМ сьогодні підпишуть угоду про зону вільної торгівлі
Вівторок, 28 березня 2017, 11:26
Країни ГУАМ сьогодні підпишуть угоду про зону вільної торгівлі
 
Транспортне сполучення країн ГУАМ має стратегічне значення Країни-учасниці Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова) сьогодні підпишуть угоду про зону вільної торгівлі. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в понеділок, 27 березня, передає кореспондент РБК-Україна.
 
"Ті документи, які ми сьогодні підпишемо, - це дуже сміливий крок для нашої співпраці. З одного боку - це зона вільної торгівлі. Інший момент, ми повинні приділити увагу розвитку транспортної інфраструктури в рамках організації. Без перебільшення можу сказати, що наше транспортне з'єднання має стратегічне значення",- сказав Гройсман.
 
Крім того, Гройсман зазначив, що країни ГАУМ повинні приділити особливу увагу збереженню територіальної цілісності держав. "Конфлікти, які відбуваються в наших державах і ми повинні приділити особливу увагу збереженню територіальної цілісності наших держав",- додав він.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA