ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:58

"Нафтогаз" подав позов у Європейський суд справедливості проти Єврокомісії
Середа, 29 березня 2017, 10:41
Компанія вимагає скасувати рішення Єврокомісії щодо газопроводу OPAL
 
Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" подала в загальний суд Європейський суд справедливості позов проти Європейської Комісії з вимогою скасувати рішення щодо газопроводу OPAL. Про це заявили в прес-службі компанії.
 
"27 березня НАК "Нафтогаз України" подала в загальний Євросуд справедливості позов проти Єврокомісії з вимогою скасувати рішення від 28 жовтня 2016 року, яке дозволяє ВАТ "Газпром" значно збільшити використання потужностей газопроводу OPAL і обсяги прокачування газу через Північний потік", - йдеться в повідомленні.
 
Згідно з інформацією прес-служби, прийняття зазначеного рішення без консультацій з Україною порушує статтю 274 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також зобов'язання ЄС за Договором до Енергетичної Хартії та Договором про заснування Енергетичного Співтовариства.
 
"Нафтогаз" аргументує позов тим, що рішення було прийнято за межами повноважень Європейської комісії, а також суперечить директиві ЄС 2009/73 і створює загрозу безпеці постачання до України та інших східноєвропейських країн, оскільки посилює домінування "Газпрому" і пов'язаних з ним компаній. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАК "Нафтогаз Україна" опублікувала нові ціни на природний газ на квітень 2017 року для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA