ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:59

Ракетний удар США знищив базу в Сирії, загинули не менше 4 військових, - правозахисники
П'ятниця, 07 квітня 2017, 08:20
В результаті удару США по базі в Сирії загинув генерал армії Башара Асада
 
 Ракетний удар Сполучених Штатів Америки (США) повністю знищив авіабазу сирійської армії в провінції Хомс, в результаті атаки загинули не менше чотирьох військових, передає Reuters з посиланням на Сирійську обсерваторію з прав людини.
 
Повідомляється, що в результаті ракетного удару США по авіабазі в Сирії загинули не менше чотирьох сирійських військових, у тому числі високопоставлений офіцер, за деякими даними, генерал. За заявою правозахисників, ракетний удар повністю знищив авіабазу. У той же час сирійські військові поки не коментують інформацію правозахисників, які посилаються на власні джерела.
 
Крім того, повідомляється, що в результаті удару поранення отримали ще кілька десятків військових. Нагадаємо, раніше в Сирії заявили про загиблих після ракетного удару США авіабазі армії Асада, проте не назвали кількість жертв. У Раді Федерації РФ прогнозують погіршення відносин між США і Росією через удар по Сирії.
 
 https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA