ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:36

Прем'єр Британії заявила про дострокові парламентські вибори
Вівторок, 18 квітня 2017, 11:33
Вибори пройдуть 8 червня Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей закликала у вівторок до дострокових виборів 8 червня.Як повідомляється, прем'єр заявила, що уряд має правильний план для переговорів про умови виходу Великобританії з Європейського союзу, і їй потрібна політична єдність у Лондоні.
 
 Після заяви Мей курс фунта стерлінгів зріс по відношенню до долара. "Я тільки що головувала на засіданні кабінету (міністрів-ред.), де ми домовилися, що уряд має скликати Генеральні вибори, які повинні відбутися 8 червня", - сказала Мей.
 
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп і прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей провели телефонну розмову, основною темою якого стала ситуація в Сирії. Політики зійшлися на думці, що "в даний час існує вікно можливостей, в якому можна переконати Росію, що союз з Асадом не в її стратегічних інтересах".
 
https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA