ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:56

Прем'єр Британії заявила про дострокові парламентські вибори
Вівторок, 18 квітня 2017, 11:33
Вибори пройдуть 8 червня Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей закликала у вівторок до дострокових виборів 8 червня.Як повідомляється, прем'єр заявила, що уряд має правильний план для переговорів про умови виходу Великобританії з Європейського союзу, і їй потрібна політична єдність у Лондоні.
 
 Після заяви Мей курс фунта стерлінгів зріс по відношенню до долара. "Я тільки що головувала на засіданні кабінету (міністрів-ред.), де ми домовилися, що уряд має скликати Генеральні вибори, які повинні відбутися 8 червня", - сказала Мей.
 
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп і прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей провели телефонну розмову, основною темою якого стала ситуація в Сирії. Політики зійшлися на думці, що "в даний час існує вікно можливостей, в якому можна переконати Росію, що союз з Асадом не в її стратегічних інтересах".
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA