ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:59

Дональд Трамп підписав указ "Купуй американське, наймай американців"
Середа, 19 квітня 2017, 09:39
Президент США Дональд Трамп підписав указ в рамках його політики "Америка на першому місці", який називається "Купуй американське, наймай американців".
 
Як наголошується, церемонія підписання указу відбулася на заводі в Кеноші штат Вісконсін. Трамп заявив, що указ покладе край розкраданню американського добробуту.
 
Цим указом Трамп доручає міністерствам праці, юстиції, національної безпеки і закордонних справ запропонувати заходи щодо зміни порядку видачі робочих віз TH-1B та, зокрема, відмовитися від випадкового методу їх видачі. Згідно з законом США, лотерейним методом видають 65 тис. віз бакалаврам і ще 20 тис. віз іноземним студентам, які закінчили магістратуру. Більшість віз видається фахівцям у технічному проектуванні і програмуванні.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA