ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:47

Дональд Трамп підписав указ "Купуй американське, наймай американців"
Середа, 19 квітня 2017, 09:39
Президент США Дональд Трамп підписав указ в рамках його політики "Америка на першому місці", який називається "Купуй американське, наймай американців".
 
Як наголошується, церемонія підписання указу відбулася на заводі в Кеноші штат Вісконсін. Трамп заявив, що указ покладе край розкраданню американського добробуту.
 
Цим указом Трамп доручає міністерствам праці, юстиції, національної безпеки і закордонних справ запропонувати заходи щодо зміни порядку видачі робочих віз TH-1B та, зокрема, відмовитися від випадкового методу їх видачі. Згідно з законом США, лотерейним методом видають 65 тис. віз бакалаврам і ще 20 тис. віз іноземним студентам, які закінчили магістратуру. Більшість віз видається фахівцям у технічному проектуванні і програмуванні.
 
https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA