ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:37

Росія зобов'язана виконувати рішення Міжнародного суду ООН, - посол Франції
Четвер, 20 квітня 2017, 13:04
Франція закликала забезпечити права всіх жителів Криму Росія зобов'язана виконувати рішення, прийняті Міжнародним судом ООН у Гаазі.
 
Про це сьогодні журналістам повідомила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, передає кореспондент РБК-Україна. "Вона повинна. Якщо Росія хоче щоб її бачили як серйозного гравця на міжнародній арені. Всі країни повинні стежити за тим, що вирішує Міжнародний суд. Я б сказала, що у неї немає вибору", - сказала вона. Дюмон також повідомила, що Франція уважно стежить за ситуацією з кримськотатарським та українським населенням в окупованому Криму.
 
"Не тільки татарам, а й усім, хто живе в Криму, необхідно забезпечити свободу", - підкреслила посол. Нагадаємо, раніше в інтерв'ю РБК-Україна посол Франції висловила свою думку про можливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу і пояснила причину затягування Євросоюзом введення безвізового режиму з Україною.
 
  https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA