ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:51

Стали відомі результати першого туру виборів у Франції, - Reuters
Понеділок, 24 квітня 2017, 08:05

У другий тур президентських виборів у Франції пройшли Макрон і Ле Пен Центрист Еммануель Макрон і ультраправий лідер Марін Ле Пен пройшли у другий тур презідентстких виборів у Франції.

. Таким чином, Макрон отримав 23,75% голосів виборців. В цей час за Марін і Ле Пен проголосували 21,53%. За консервативного Франсуа Фійона виборці віддали 19,91% голосів, а за Жан-Люка Меленена - 19,64%, повідомляє агентство.

https://www.rbc.ua/ukr

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA