ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:38

Італія оголосила гранти для українців на навчання та наукові дослідження у місцевих університетах.
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:03
У рамках Угоди про співробітництво у галузі культури, освіти та науки між урядами Італії та України, на 2017-2018 навчальний рік Міністерством іноземних справ Італійської Республіки надані гранти для українців на навчання, стажування та дослідження в італійських вищих навчальних та науково-дослідницьких закладах. Розміри грантів та правила їх отримання не уточнюються.
 
 У той же час, повідомляють у РІА Новини Україна, на освітньому порталі Osvita.ua відзначається, що "Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися і подати заявку". Одна з вимог для отримання гранту, окрім випадків, коли запит стосується університетських курсів, що повністю викладаються англійською, обов'язкове знання італійської мови.
 
http://www.vtvplus.com.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA