ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:57

Італія оголосила гранти для українців на навчання та наукові дослідження у місцевих університетах.
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:03
У рамках Угоди про співробітництво у галузі культури, освіти та науки між урядами Італії та України, на 2017-2018 навчальний рік Міністерством іноземних справ Італійської Республіки надані гранти для українців на навчання, стажування та дослідження в італійських вищих навчальних та науково-дослідницьких закладах. Розміри грантів та правила їх отримання не уточнюються.
 
 У той же час, повідомляють у РІА Новини Україна, на освітньому порталі Osvita.ua відзначається, що "Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися і подати заявку". Одна з вимог для отримання гранту, окрім випадків, коли запит стосується університетських курсів, що повністю викладаються англійською, обов'язкове знання італійської мови.
 
http://www.vtvplus.com.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA