ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:59

Прем'єр Японії заявив про намір змінити "мирну" статтю конституції
Середа, 03 травня 2017, 11:15
Абе ініціює закріплення статусу Сил самооборони в конституції Японії
 
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе має намір внести зміни в конституцію й закріпити статус Сил самооборони країни. Про це Абе заявив газеті Yomiuri Shimbun. За словами Абе, він має намір внести положення про Сили самооборони Японії в так звану "мирну" статтю конституції, згідно з якою Японія відмовилася від створення збройних сил та участі у військових конфліктах.
 
 Він також зазначив, що не має наміру змінювати або скасовувати мирні положення 9-ої статті. Готова підтримати ініціативу прем'єра правляча Ліберально-демократична партія Японії.
 
"2020 рік, коли в країні пройдуть Олімпійські та Паралімпійські ігри, треба використати як можливість для переродження Японії. Хотів би, щоб 2020 рік став роком вступу в силу нової Конституції", - додав Абе. Відзначимо, що діюча конституція Японії вступила в дію 70 років тому і з того часу поправки до неї не вносилися.
 
"Мирна" стаття була розроблена під час американської окупації після Другої світової війни, відповідно до цієї статті Японія відмовляється від участі у військових конфліктах.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA