ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:57

Прем'єр Японії заявив про намір змінити "мирну" статтю конституції
Середа, 03 травня 2017, 11:15
Абе ініціює закріплення статусу Сил самооборони в конституції Японії
 
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе має намір внести зміни в конституцію й закріпити статус Сил самооборони країни. Про це Абе заявив газеті Yomiuri Shimbun. За словами Абе, він має намір внести положення про Сили самооборони Японії в так звану "мирну" статтю конституції, згідно з якою Японія відмовилася від створення збройних сил та участі у військових конфліктах.
 
 Він також зазначив, що не має наміру змінювати або скасовувати мирні положення 9-ої статті. Готова підтримати ініціативу прем'єра правляча Ліберально-демократична партія Японії.
 
"2020 рік, коли в країні пройдуть Олімпійські та Паралімпійські ігри, треба використати як можливість для переродження Японії. Хотів би, щоб 2020 рік став роком вступу в силу нової Конституції", - додав Абе. Відзначимо, що діюча конституція Японії вступила в дію 70 років тому і з того часу поправки до неї не вносилися.
 
"Мирна" стаття була розроблена під час американської окупації після Другої світової війни, відповідно до цієї статті Японія відмовляється від участі у військових конфліктах.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA