ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 20:34

Трамп дав Китаю 100 днів на вирішення "північнокорейської проблеми"
Понеділок, 22 травня 2017, 13:09
Сі Цзіньпін попросив Трампа відкласти на 100 днів санкції проти китайських компаній, що співпрацюють з КНДР
 
Одним з результатів переговорів між главою Китаю Сі Цзіньпіном і президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом у квітні 2017 року стала домовленість про відстрочення на 100 днів введення санкцій проти китайських компаній, які співпрацюють з урядом Північної Кореї.
 
Про це повідомляє газета Asahi Shimbun. Видання з посиланням на свої джерела повідомляє, що Трамп попросив лідера КНР посилити тиск на Пхеньян у зв'язку з розвитком ракетної і ядерної програми Північної Кореї.
 
Трамп також заявив, що під американські санкції потраплять китайські компанії і фінансові установи, які продовжать співпрацю з Північною Кореєю.
 
У цьому випадку вони не зможуть вести бізнес з американськими партнерами, на них будуть поширені ті обмежувальні заходи, які діють проти КНДР. Повідомляється, що Сі Цзіньпін погодився посилити тиск на КНДР, однак попросив відкласти на сто днів введення обмежувальних заходів. За цей час китайське керівництво має розробити та втілити заходи впливу на Пхеньян, щоб змусити його зупинити свою ядерну і ракетну програми.
 
Нагадаємо, США і Китай домовилися про розширення доступу американської продукції і послуг на ринок КНР. Після зустрічі Трампа і Сі Цзіньпіна в США в минулому місяці відносини між країнами помітно покращилися.
 
https://www.rbc.ua
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA