ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:57

Трамп дав Китаю 100 днів на вирішення "північнокорейської проблеми"
Понеділок, 22 травня 2017, 13:09
Сі Цзіньпін попросив Трампа відкласти на 100 днів санкції проти китайських компаній, що співпрацюють з КНДР
 
Одним з результатів переговорів між главою Китаю Сі Цзіньпіном і президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом у квітні 2017 року стала домовленість про відстрочення на 100 днів введення санкцій проти китайських компаній, які співпрацюють з урядом Північної Кореї.
 
Про це повідомляє газета Asahi Shimbun. Видання з посиланням на свої джерела повідомляє, що Трамп попросив лідера КНР посилити тиск на Пхеньян у зв'язку з розвитком ракетної і ядерної програми Північної Кореї.
 
Трамп також заявив, що під американські санкції потраплять китайські компанії і фінансові установи, які продовжать співпрацю з Північною Кореєю.
 
У цьому випадку вони не зможуть вести бізнес з американськими партнерами, на них будуть поширені ті обмежувальні заходи, які діють проти КНДР. Повідомляється, що Сі Цзіньпін погодився посилити тиск на КНДР, однак попросив відкласти на сто днів введення обмежувальних заходів. За цей час китайське керівництво має розробити та втілити заходи впливу на Пхеньян, щоб змусити його зупинити свою ядерну і ракетну програми.
 
Нагадаємо, США і Китай домовилися про розширення доступу американської продукції і послуг на ринок КНР. Після зустрічі Трампа і Сі Цзіньпіна в США в минулому місяці відносини між країнами помітно покращилися.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA