ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 17:56

В США є конгресмени, які виступають за підвищення Україні військової допомоги, – експерт
Вівторок, 23 травня 2017, 12:02
Можлива відмова США від надання безоплатної військової допомоги Україні, яку Білий дім хоче замінити видачею кредитів на закупівлю військового обладнання, вочевидь – одна з дискусій, яка точиться в адміністрації Дональда Трампа. Однак це не означає, що Трамп таким чином підігрує Росії.
 
Таку думку сайту "24" висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран, додавши, що Трамп, таким чином, хоче показати, що насамперед є інтереси США, а вже потім для нього важливі інші країни.
 
Інформацію поки не можна вважати офіційною, оскільки її опублікували журналісти одного з американських видань. Однак, якщо такі варіанти і розглядаються, то потрібно з’ясувати, що саме Україна може придбати на ці кредити. Якщо можна буде купувати військову техніку, яку нам сьогодні не постачають, то це не гірший варіант,
– заважує політолог.
 
Водночас Сергій Таран зазначає – якщо такі зміни дійсно стануть політикою Трампа, то їх повинен підтримати Конгрес. Але там, наголошує експерт, є достатньо серйозні конгресмени, які категорично виступають за підвищення Україні військової допомоги.
 
Нагадаємо, як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела в керівництві США, в Білому домі пропонують відмовитися від надання безоплатної військової допомоги низці країн, серед яких є і Україна, натомість хочуть це замінити видачею кредитів. До списку країн, яких може торкнутися ця пропозиція, крім України, мають увійти Пакистан, Туніс, Ліван, Колумбія, Філіппіни та В'єтнам.
 
Раніше, на початку травня, Дональд Трамп підписав проект бюджету, який передбачає виділення 560 мільйонів доларів Україні.
 
http://24tv.ua/
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA