ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:22

У Росії очікують припинення залізничного сполучення з Україною з 1 липня
Четвер, 25 травня 2017, 11:56
У РФ повідомили, що Київ планує повністю припинити ж/д сполучення з Росією В Російській Федерації очікують, що Україна повністю припинить залізничне сполучення з РФ з 1 липня 2017 року.
 
"Україна готується припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією орієнтовно з 1 липня", - повідомило джерело видання.
 
 Так, згідно з повідомленням, приводом для такого рішення може стати небажання "Російських залізниць" (РЖД) припинити пасажирські перевезення в Росію із зони проведення антитерористичної операції.
 
У ПАТ "Укрзалізниця" повідомили, що на даний момент ніякого рішення не прийнято. У РЖД також заявили, що поки не отримали від України будь-яких документів про припинення ж/д сполучення. Нагадаємо, 22 травня повідомлялося, що ПАТ "Укрзалізниця" ввела заборону на вантажоперевезення і транзит у вагонах ряду компаній Російської Федерації.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA