ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 20:39

У Росії очікують припинення залізничного сполучення з Україною з 1 липня
Четвер, 25 травня 2017, 11:56
У РФ повідомили, що Київ планує повністю припинити ж/д сполучення з Росією В Російській Федерації очікують, що Україна повністю припинить залізничне сполучення з РФ з 1 липня 2017 року.
 
"Україна готується припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією орієнтовно з 1 липня", - повідомило джерело видання.
 
 Так, згідно з повідомленням, приводом для такого рішення може стати небажання "Російських залізниць" (РЖД) припинити пасажирські перевезення в Росію із зони проведення антитерористичної операції.
 
У ПАТ "Укрзалізниця" повідомили, що на даний момент ніякого рішення не прийнято. У РЖД також заявили, що поки не отримали від України будь-яких документів про припинення ж/д сполучення. Нагадаємо, 22 травня повідомлялося, що ПАТ "Укрзалізниця" ввела заборону на вантажоперевезення і транзит у вагонах ряду компаній Російської Федерації.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA