ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:38

Серед постраждалих у результаті теракту в Барселоні немає українців - МЗС
П'ятниця, 18 серпня 2017, 10:35
МЗС володіє попередньою інформацією про громадянство постраждалих в результаті теракту в Барселоні
 
Серед загиблих і постраждалих в результаті теракту в Барселоні немає громадян України. Про це Twitter повідомляє прес-служба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України. "Попередня інформація про громадянство загиблих і поранених в Барселоні: українців серед них немає", - йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, раніше терористичне угрупування "Ісламська держава" (ИГИЛ) взяла на себе відповідальність за наїзд фургона на натовп в центрі Барселони (Іспанія). Як відомо, у четвер ввечері в Барселоні на набережній Рамбла-де-Каналет фургон в'їхав у натовп людей. Поліція кваліфікувала подію як теракт.
 
В результаті теракту загинули 13 людей, ще близько 100 постраждали. Іспанська поліція вже затримала двох підозрюваних у зв'язку з терористичним актом, однак імена затриманих не уточнюються. Раніше українське консульство вже повідомляло, що інформації про постраждалих під час теракту в Барселоні українців немає.
 
https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA