ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 18:55

Трамп має намір збільшити ліміт держборгу США
Четвер, 07 вересня 2017, 11:37
Президент США і лідери конгресу домовилися про збільшення ліміту державного боргу країни, щоб уникнути дефолту.
 
«Демократи оголосили про угоду з цього питання після того, як палата представників схвалила виділення майже 8 млрд доларів на ліквідацію наслідків урагану «Гарві», що обрушився на Техас і Луїзіану.
 
Законопроект ще не затверджено сенатом і в ньому не міститься положення про збільшення верхньої межі запозичень. На його включенні наполягали опозиційні демократи, до яких несподівано приєднався президент. Лідер республіканської більшості в сенаті Мітч Макконнелл пізніше заявив, що палата включить в бюджетний законопроект підвищення ліміту боргу, хоча раніше багато в партії висловлювалися проти цього заходу», – наголошується в повідомленні.
 
Дональд Трамп підтвердив, що угоду про збільшення межі держборгу досягнуто. «Ми прийшли до угоди, і я думаю, що угода буде дуже хорошою. У нас була дуже, дуже професійна зустріч», – заявив президент.
 
https://ua.news
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA