ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:10

Кремль відреагував на можливі поставки летальної зброї США Україні
Четвер, 21 грудня 2017, 08:52
Пєсков заявив, що офіційно про схвалення поставок не повідомлялося
 
Рішення США про постачання Україні летальної брої може призвести до кровопролиття.
 
 Реакція Росії на можливі поставки летальної зброї в Україну добре відома.
 
Напевно, це зайвий раз підігріє і без того гарячі голови тих націоналістів, які прагнуть лише до того, щоб знову перейти до силового методу врегулювання на Донбасі, і абсолютно тупиковому, знову розв'язати кровопролиття", - заявив він. Крім того, Пєсков додав, що офіційно про схвалення поставок не повідомлялося.
 
Так Пєсков заявив, що повідомлення про постачання Україні летальної зброї американської преси не відповідають дійсності, оскільки "офіційних рішень з цього приводу не приймалося". Нагадаємо, раніше адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила перший в США комерційний продаж летальної оборонної зброї в Україну.
 
Так, Державний департамент схвалив комерційну ліцензію, що дозволяє експорт снайперських систем Model M107A1, боєприпасів і пов'язаних з ними комплектуючих в Україну, продаж вартістю 41,5 млн доларів.

https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA