ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:21

Кремль відреагував на можливі поставки летальної зброї США Україні
Четвер, 21 грудня 2017, 08:52
Пєсков заявив, що офіційно про схвалення поставок не повідомлялося
 
Рішення США про постачання Україні летальної брої може призвести до кровопролиття.
 
 Реакція Росії на можливі поставки летальної зброї в Україну добре відома.
 
Напевно, це зайвий раз підігріє і без того гарячі голови тих націоналістів, які прагнуть лише до того, щоб знову перейти до силового методу врегулювання на Донбасі, і абсолютно тупиковому, знову розв'язати кровопролиття", - заявив він. Крім того, Пєсков додав, що офіційно про схвалення поставок не повідомлялося.
 
Так Пєсков заявив, що повідомлення про постачання Україні летальної зброї американської преси не відповідають дійсності, оскільки "офіційних рішень з цього приводу не приймалося". Нагадаємо, раніше адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила перший в США комерційний продаж летальної оборонної зброї в Україну.
 
Так, Державний департамент схвалив комерційну ліцензію, що дозволяє експорт снайперських систем Model M107A1, боєприпасів і пов'язаних з ними комплектуючих в Україну, продаж вартістю 41,5 млн доларів.

https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA