ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 20:36

Кремль відреагував на можливі поставки летальної зброї США Україні
Четвер, 21 грудня 2017, 08:52
Пєсков заявив, що офіційно про схвалення поставок не повідомлялося
 
Рішення США про постачання Україні летальної брої може призвести до кровопролиття.
 
 Реакція Росії на можливі поставки летальної зброї в Україну добре відома.
 
Напевно, це зайвий раз підігріє і без того гарячі голови тих націоналістів, які прагнуть лише до того, щоб знову перейти до силового методу врегулювання на Донбасі, і абсолютно тупиковому, знову розв'язати кровопролиття", - заявив він. Крім того, Пєсков додав, що офіційно про схвалення поставок не повідомлялося.
 
Так Пєсков заявив, що повідомлення про постачання Україні летальної зброї американської преси не відповідають дійсності, оскільки "офіційних рішень з цього приводу не приймалося". Нагадаємо, раніше адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила перший в США комерційний продаж летальної оборонної зброї в Україну.
 
Так, Державний департамент схвалив комерційну ліцензію, що дозволяє експорт снайперських систем Model M107A1, боєприпасів і пов'язаних з ними комплектуючих в Україну, продаж вартістю 41,5 млн доларів.

https://www.rbc.ua
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA