ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 26 лютого, 17:04

Україна підніме питання нелегітимності виборів РФ.
Середа, 07 лютого 2018, 09:27
Українська делегація на засіданнях в ПАРЄ і НАТО планує підняти питання нелегітимності президентських виборів Росії у Криму, заявила Геращенко.

Україна збирається піднімати питання нелегітимності виборів президента Росії в Криму на полях Парламентської асамблеї Ради Європи, а також під час засідань Парламентської Асамблеї ОБСЄ та НАТО. Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, повідомляється на офіційному сайті парламенту.
 
"Напередодні виборів президента Російської Федерації на окупованому півострові відбувається насильницька паспортизація громадян України, щоб змусити їх голосувати на нелегітимних виборах. Неможливо обирати президента Росії на українській території", - заявила Геращенко.
Нагадаємо, Володимир Путін, який пішов на вибори президента РФ як самовисуванець, 18 березня може проголосувати на одній з виборчих дільниць у Севастополі.
 
Росія також зробила запит Міністерству закордонних справ України на відкриття чотирьох виборчих дільниць до виборів президента РФ.
 
https://t.me/korrespondentnet
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA