ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:36

Китай випробував гіперзвуковий літальний апарат для армії
Середа, 08 серпня 2018, 10:36
Випробування першого китайського гіперзвукового літального апарату успішно завершилися.

Гіперзвуковий літальний апарат Xingkong-2 здатен розвивати швидкість понад сім тисяч кілометрів на годину, повідомляє Global Times.

Під час тестування апарат знаходився в повітрі близько 10 хвилин. За цей час він зробив ряд маневрів на висоті 30 кілометрів, після чого приземлився в заданій точці.

Читайте також: У Канаді дрон ледь не зіштовхнувся з літаком

Як зазначають розробники, в ході випробувань апарат рухався по абсолютно непередбачуваній для противника траєкторії. У майбутньому його планують використовувати як носій для боєголовок і застосовувати в системах ПРО.

Пристрій має пройти ще ряд випробувань, перш ніж надійде на озброєння Народно-визвольної армії Китаю.

 

ukrinform.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA