ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 18 лютого, 19:25

Китай випробував гіперзвуковий літальний апарат для армії
Середа, 08 серпня 2018, 10:36
Випробування першого китайського гіперзвукового літального апарату успішно завершилися.

Гіперзвуковий літальний апарат Xingkong-2 здатен розвивати швидкість понад сім тисяч кілометрів на годину, повідомляє Global Times.

Під час тестування апарат знаходився в повітрі близько 10 хвилин. За цей час він зробив ряд маневрів на висоті 30 кілометрів, після чого приземлився в заданій точці.

Читайте також: У Канаді дрон ледь не зіштовхнувся з літаком

Як зазначають розробники, в ході випробувань апарат рухався по абсолютно непередбачуваній для противника траєкторії. У майбутньому його планують використовувати як носій для боєголовок і застосовувати в системах ПРО.

Пристрій має пройти ще ряд випробувань, перш ніж надійде на озброєння Народно-визвольної армії Китаю.

 

ukrinform.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA