ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:59

Північна і Південна Кореї домовилися провести саміт лідерів у вересні
Вівторок, 14 серпня 2018, 10:53
Делегації від Південної Кореї і КНДР у понеділок, 13 серпня, домовилися провести двосторонній саміт лідерів двох країн у вересні.

Про це повідомляє агентство Yonhap.

"Ми погодились провести міжкорейський саміт у вересні у Пхеньяні", - йдеться у спільній заяві двох Корей.

Точну дату зустрічі поки не призначили.

"Ми також розглянули умови реалізації Пханмунджомської декларації та з усією серйозністю провели консультації з питань, що стосуються її більш активного застосування", - цитує агентство заяву представників двох країн.

Зустріч на вищому рівні у вересні, якщо вона відбудеться, стане третьою між президентом Південної Кореї Мун Чже Іном і лідером КНДР Кім Чен Ином після їх зустрічей у квітні й травні.

Як повідомлялося, делегації провели переговори у понеділок, 13 серпня, в населеному пункті Пханмунджом в демілітаризованій зоні.

 

ukrinform.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA