ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:17

Зорепад Персеїди: як це було
Понеділок, 13 серпня 2018, 10:53
У ніч з проти 13 серпня можна було побачити пік щорічного зорепаду Персеїди

Метеорний потік триває з початку місяця, поступово збільшуючи кількість метеорів на годину. Найбільше їх можна побачити в середині серпня.

У NASA зазначали, що сфотографувати метеорний дощ непросто, адже метеори пролітають швидко та несподівано, тож спостерігачу треба «набратися терпіння».

Проте фотографи з різних куточків світу все ж змогли зняти надзвичайне явище >>

 

hromadske.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA