ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 20:35

Єврокомісар розраховує, що Німеччина підтримає збільшення бюджету ЄС
Середа, 15 серпня 2018, 11:04
Федеральний уряд Німеччини має підтримати збільшення бюджету Євросоюзу. Про це заявив комісар ЄС з питань бюджету Гюнтер Еттінгер, з посиланням на Der Tagesspiegel повідомляє DW, передає УНН.

Як зазначав раніше міністр фінансів Німеччини Олаф Шольц, через вихід Великобританії зі складу ЄС, фінансове навантаження на німеччину з 2021 року зросте на 10 млрд євро в рік.

Берлін вимагає справедливого розподілу тягаря серед всіх членів європейської спільноти і наполягає на тому, щоб в період з 2021 по 2027 роки бюджет ЄС був встановлений на рівні в 1% валового національного доходу. Еттінгер, у свою чергу, називає цифру в 1,1%.

"Розраховую, що федеральний уряд в цьому питанні ще підена поступки", - зазначив Еттінгер, додавши, що процес досягнення домовленостей нагадує "гру в покер".

Гюнтер Еттінгер підкреслив, що нагадає про ці формулюваннях Олафа Шольцу і канцлеру ФРН Ангелі Меркель (Angela Merkel) в ході майбутніх переговорів про бюджетну політику Брюсселя.

Як повідомляв УНН, Європейська комісія просила уряд в Лондоні платити внески Брюсселю протягом чотирьох років після запланованого виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

unn.com.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA