ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:08

Єврокомісар розраховує, що Німеччина підтримає збільшення бюджету ЄС
Середа, 15 серпня 2018, 11:04
Федеральний уряд Німеччини має підтримати збільшення бюджету Євросоюзу. Про це заявив комісар ЄС з питань бюджету Гюнтер Еттінгер, з посиланням на Der Tagesspiegel повідомляє DW, передає УНН.

Як зазначав раніше міністр фінансів Німеччини Олаф Шольц, через вихід Великобританії зі складу ЄС, фінансове навантаження на німеччину з 2021 року зросте на 10 млрд євро в рік.

Берлін вимагає справедливого розподілу тягаря серед всіх членів європейської спільноти і наполягає на тому, щоб в період з 2021 по 2027 роки бюджет ЄС був встановлений на рівні в 1% валового національного доходу. Еттінгер, у свою чергу, називає цифру в 1,1%.

"Розраховую, що федеральний уряд в цьому питанні ще підена поступки", - зазначив Еттінгер, додавши, що процес досягнення домовленостей нагадує "гру в покер".

Гюнтер Еттінгер підкреслив, що нагадає про ці формулюваннях Олафа Шольцу і канцлеру ФРН Ангелі Меркель (Angela Merkel) в ході майбутніх переговорів про бюджетну політику Брюсселя.

Як повідомляв УНН, Європейська комісія просила уряд в Лондоні платити внески Брюсселю протягом чотирьох років після запланованого виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

unn.com.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA