ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:11

У Єгипті виявили село дофараонівського часу
П'ятниця, 07 вересня 2018, 12:50

В Єгипті виявили одне з найдавніших селищ Дельти Ніла, що належить епосі неоліту.

Археолог Фредерік Гіо заявив, що його група виявила силос, що містить кістки тварин, харчі, керамічні та кам’яні знаряддя праці, у 50 км на північ від Каїра, – інформує видання Independent.

Це вказує на людське поселення, що існувало ще у 5000 р. до н.е., на 2500 років раніше за піраміди у Гізі.

«Аналіз відкритого біологічного матеріалу дасть нам більш чітке уявлення про перші громади, які населяли Дельту Нілу та про походження землеробства та сільського господарства у Єгипті», – сказала Надія Хедр, представник міністерства, що відповідає за єгипетські, грецькі та римські пам’ятки старовини.

Єгипет в останні роки підкреслює важливість своїх археологічних відкриттів у спробі відродити свою туристичну індустрію після дестабілізації, спричиненої повстанням 2011 року.

Читайте більше тут: zik.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA